S05 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Kanadský Squirre Vlasy Zvýrazňovač Ploché Blush Brush Kosmetické Nástroje Make-Up Kartáče

Výprodej!

S05 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Kanadský Squirre Vlasy Zvýrazňovač Ploché Blush Brush Kosmetické Nástroje Make-Up Kartáče

|

SKU: f9895

Štítky: sailor moon tvář make-up štětce, Veverka, štětec veverka, boba fett, kančí tričko, sailor moon make-up brishes, zlaté sailor moon make-up štětce, girlstory, oční linky bílá, sailor moon sakura make-up štětce.

335.31 Kč 318.53 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Z Kanadské veverky vlasy, velmi měkké na kůži. Kulatý plochý tvar štětce, pro použití zvýrazňovač výrobků s lehkostí. Aplikujte zvýrazňovač na přesné oblasti obličeje, kterou chcete zvýraznit, například nosu nebo okolo očí. To může být také použit pro stínování a zvýraznění tváře červenat. Rozměry: celá délka 158 mm; vlasy, délka 36 mm, šířka vlasu 30 mm. Prosím, aby asi 1 mm chyba vzhledem k ruční měření.

Metoda 1: Spálit to, jestli to smrdí jako jsme spálit lidské vlasy, pak je přirozené vlasy, pokud to voní jako spálíme plast, pak to je syntetické vlasy. Metoda 2: Umýt, po suché, syntetické vlasy, bude téměř stejná jako předtím, ale přírodní vlasy budou načechraný, pokud nechcete tvar. Tipy: Pokud nechcete, aby se přírodní vlasy příliš nadýchané, prosím, zabalit s obličejové tkáně po mytí, a také pro velký kartáč, můžete použít kartáč stráž net, které jsme poslat do tvaru.

Pro naše přírodní kartáče na vlasy, i když jsme se snažili s tím vypořádat, ale stále mají málo přírodních zvířecích chlupů vůně, a to bude slábnout včas, zvažte prosím, pokud můžete to přijmout nebo ne, také můžete použít trochu Pohodlí umýt a kryt na zápach.

Vyčistit kartáč před použitím jej poprvé. Pro denní čištění rutina, zvažte použití mírné kartáč čistší. Použijte následující způsob, aby se vaše štětce čisté. Doporučujeme týdenní úklid. 1. Použijte tekoucí teplou vodou (pozor, aby se plně ponořit základní štětin), jak se zbavit tolik produktů, jak je to možné. Zkuste použít prsty, jak se zbavit jakékoliv bitů podané k základně kartáček. 2. Umístěte velikosti hrášku kapku čistící kartáč(nebo jakýkoliv jemný čistící prostředek, jako je dětský šampon) v dlani. 3. Krouživým pohybem štětiny ve čistič v kruhovém pohybu, dokud se kartáč je plně připravena. 4. Opláchněte štětiny, mačkání ze základny na tipy k odstranění přebytečné vody. 5. Opakujte, dokud voda běží jasné, a všechny make-up je odstraněn z křoví. 6. Přetvořit štětiny, aby jejich původní podobě a pak použít který nepouští vlákna hadříkem na suché každého štětce, nebo si můžete nechat uschnout a položte je na utěrku. Můžete také jemně kartáč štětiny na papírový ubrousek, aby odstranit nahromadění. Nebo můžete použít kartáč ochranná síť udržet kartáč tvar, když kartáč je téměř suchá. Tip: Mycí kartáče v noci, takže jsou suché a připravené k použití v dopoledních hodinách.

Specifikace

  • Používá Se: tvářenka
  • Typ Položky: Make-Up Štětce
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: H00192105
  • Počet Kusů: Jedna Jednotka
  • Kartáč Materiál: Veverka Vlasy
  • Materiál Rukojeti: Dřevo

2 Recenze S05 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Kanadský Squirre Vlasy Zvýrazňovač Ploché Blush Brush Kosmetické Nástroje Make-Up Kartáče

Přidat recenzi

Související produkty