Knedlík Box Mražené Knedlík Chladicí Box Úložný Box Zásuvka Typu Ostřejší Doprava Zdarma

Výprodej!

Knedlík Box Mražené Knedlík Chladicí Box Úložný Box Zásuvka Typu Ostřejší Doprava Zdarma

|

SKU: f9702

Štítky: boho šperky box, taška cestovní, bronz etagere, vrstvy úložné boxy, cín, čaj box, hliníkový box, ika skladování, mezinárodní cestovní příslušenství, bento box oběd, box storag.

305.95 Kč 290.64 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Knedlík Box Mražené Knedlík Chladicí Box Úložný Box Zásuvka Typu Ostřejší Doprava Zdarma

Tipy : Vzhledem k tomu, produkt je plastový výrobek, budeme kontrolovat na výrobku a perfektní balení před odesláním, Ale pokud výrobek je poškozen v důsledku lodní problémy, když jste obdrželi zboží. Prosím, nebojte se a kontaktujte nás na první čas, jsme vám náhradu, nebo dokonce vrácení peněz!

popis produktu

Typ one ------ - Knedlík Box Je dodáván ve dvou styly, vysoká typ a krátký typ, můžete Si vybrat podle vašich potřeb . Nemůže obchod knedlíky s Čínskými rysy, stejně jako jiné produkty, jako je zelenina a maso, Dát to v lednici, pohodlné a praktické, aby se ušetřilo místo, A může zlepšit čerstvost potravin.

Typ dva ------ - Vejce úložný box, To je rozděleno do vejce nosič, dělená zásuvka typ vejce úložný box a double zásuvka typ vejce úložný box . To může udělat vejce není snadné být poškozen, skladovací doba je delší, a ne chaotický. Doplňující znalosti: Když jsou vejce umístěna vodorovně, podíl žloutku je menší, než vaječný bílek, žloutek bude plavat až v blízkosti shell. Vejce nejsou čerstvá dlouho. Ale dejte vejce ve vzpřímené poloze, velká konci vejce je,Protože velká konci vejce je vzduchová komora,a to I v případě, že vejce bílé se stává tenčí a ztrácí své pevné vliv na vaječný žloutek, vaječný žloutek nebude plavat v blízkosti skořápka,Tímto způsobem budou vejce čerstvější déle ~

Specifikace

  • Styl: Japonsko Styl
  • Mříž Množství: 30 nebo 60
  • Použití: Vejce skladování boxDumpling úložný box
  • Původ: KN(Původu)
  • Tvar: Obdélník
  • Materiál: Plastové

1 Recenze Knedlík Box Mražené Knedlík Chladicí Box Úložný Box Zásuvka Typu Ostřejší Doprava Zdarma

Přidat recenzi

Související produkty