Pánevního dna Svalové Stimulátor Vaginální Trenér Kegel cvičenec Žen zlepšení inkontinence intimní pocit Utáhněte

Výprodej!

Pánevního dna Svalové Stimulátor Vaginální Trenér Kegel cvičenec Žen zlepšení inkontinence intimní pocit Utáhněte

|

SKU: f9282

Štítky: koule ben wa, simulátor pelvifine, sex, kegel cvičení, elektrické svalové stimulátor, mužské pánevní dno trenér, podlaha pánevní, rameno síly, hot sexy ženy foto, muži pánve.

1 363.05 Kč 790.57 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Popis Produktu Na Pelvifine je ultra jednoduchý, ale výkonný digitální Pánevního dna Stimulátor (PFS)Kompaktní, stylový a je určen pro použití u žen všech věkových kategorií, aby pomohla posílit svaly pánevního dna. Inkontinence moči může být nepříjemné a zneklidňující problém. Mnoho lidí si myslí, že je nevyhnutelnou součástí stárnutí, ale účinná léčba může být dosaženo prostřednictvím stimulace svalů pánevního dna. Studie naznačují, že tato léčba může zlepšit inkontinence o dvě třetiny. PFS pomáhá posilovat pánevní dno. Stejně jako všechny svaly v těle, tím více budete stimulovat, tím jsou silnější. Ženy se silnými svaly pánevního dna mají větší kontrolu nad jejich močového měchýře, zvýšená poševní tón a větší pocit při. 1 ze 3 žen trpí nějakou formou inkontinence v průběhu jejich života. To může nastat kdykoliv, nejčastěji po porodu. Inkontinence - Fakta Tam jsou 3 typy inkontinence: 1. Stresová inkontinence - dochází při kýchání, kašlání, smíchu, zvedání předmětů či cvičení a způsobuje malé množství moči uniká. 2. Urgentní inkontinence - se vyskytuje s silné, náhlé a neovladatelné nucení na močení. 3. Smíšená inkontinence - kombinace urgentní a stresové inkontinence. Jak přípravek PFS práce? PFS prochází mírné elektrické impulsy přes interní vaginální sondy na smluvní a relaxaci svalů pánevního dna. Jak bude Pelvifine mi pomoci? Je navržen tak, aby stimulovat a posílit vaše svaly pánevního dna. To má 4 přednastavené programy, které jsou v léčbě různých typů inkontinence. Vnitřní sondy dodávané zajišťuje, že jsou stimulující správnou oblast. Hlavní Výhody: Velký LCD displej pro uživatele snadné použití Doporučuje profesionální Bezpečný a Jednoduchý na používání, Posiluje svaly pánevního dna. Vlastnosti a Výhody Posiluje svaly pánevního dna Bezpečný a jednoduchý na používání Znatelné výsledky v týdnech. Elektrická stimulace může být použit k léčbě: Hyperaktivního močového měchýře. Stresová inkontinence. Urgentní inkontinence. Smíšené stresové a urgentní inkontinence. Poznámka:Prosím, přečtěte si návod pečlivě před použitím.Dodání tohoto produktu nezahrnuje baterie, protože letecké dopravy je zakázáno.

Specifikace

 • Baterie: 2*AAA neobsahuje
 • Funkce 2: Léčbě inkontinence moči
 • Typ Položky: Rehabilitace Fyzioterapie
 • Šířka Pulzu: 200-250us
 • Frekvence: 5-50HZ
 • funkce 3: vaginocele,Utáhnout vagina
 • Funkce 1: kegel školení
 • Značka: Pelvifine
 • Číslo Modelu: KM516B
 • Certifikace: CE
 • Původ: Čína Pevniny

2 Recenze Pánevního dna Svalové Stimulátor Vaginální Trenér Kegel cvičenec Žen zlepšení inkontinence intimní pocit Utáhněte

 1. Lenul 77 – 2021-02-02

  It came in perfect condition, as offered.

  5 / 5

 2. Justavius04 – 2021-01-27

  Without instructions, nothing is clear at all

  4 / 5

Přidat recenzi

Související produkty