VASTOCEAN Fish Tank Test Agent Sladkovodní Test Agent Kvality Vody Testovací Činidlo, Detekční Činidlo Akvarijní Dodávky

Výprodej!

VASTOCEAN Fish Tank Test Agent Sladkovodní Test Agent Kvality Vody Testovací Činidlo, Detekční Činidlo Akvarijní Dodávky

|

SKU: f913

Štítky: akvarijní ryby nádrž, aqurium ryby, akvarijní mini, coral frag, akvária nano, akvárium test vody, akvarijní ryby živé, akvárium ornament, no2, no3 test, test eau akvárium.

250.80 Kč 233.19 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Název produktu:

VASTOCEAN Fish Tank Test Agent Sladkovodní Test Agent Kvality Vody Testovací Činidlo, Detekční Činidlo Akvarijní Dodávky

NO2

NO2 je vysoce toxická látka, která může způsobit obrovské škody na ryby a korály, a dokonce i smrt.NO2 úrovni musí být sledovány na začátku nádrže, a musí být snížena na 0 před tím, než mohou být uvolněny!Normální akvárium by neměl detekovat NO2. Pokud NO2 je vysoká, budete muset přidat nitrifikační bakterie a zvýšit filtrační materiál.Snížit krmení, změna vody více.

NO3

NO3 je produkt rozkladu NO2. Zvýšení hodnoty způsobí, korály hnědé nebo dokonce zemřít, a ryby nádrže jsou také náchylné k růstu řas.Obecně platí, SPS by měla být řízena na 0, 5 nebo více, je vysoká, LPS by měla být kontrolována pod 20 stejně jako je to možné, a FOT nádrž by neměla prasknout červené, stejně jako je to možné.Ryby se snadno dostat nemocný nebo dokonce zemřít.

Na NO3 korálového původu v moři je ve skutečnosti 0. Nikdo neříká, že LPS potřebuje vysoké NO3. Co korály chtějí, je skutečný.

V potravinách, není anorganických živin.Pokud NO3 je vysoká, to by měla být řízena z následujících hledisek:

(1) Snížení vstupního první, včetně krmení méně, a snížení biologické hustoty;

(2) Zvýšit výstup: včetně více vody, změny, upgrady zařízení, velké vejce skimmer změny, zvýšené řasy nádrže ATS, použití MP cihly, a použití bean hrnce vařit psí kosti a černé fazole.

PH mořské vody typ

Pokaždé, když hodnota pH klesne o 1, to znamená, že koncentrace PH v kapky vody o 10 krát, což je destruktivní pro korály a ryby jsou náchylné k dostat nemocný, takže je důležité sledovat pH pravidelně.

PO4

PO4 úrovní vyšší než 0,25 způsobí růst řas, vyšší PO4 přinese také hnědé řasy červené bahno, a tvrdě, protože coral smrti, SPS, je zvláště citlivé na PO4.

NH3

NH3 je vysoce toxická látka, která může způsobit obrovské škody na ryby a korály, a dokonce i smrt.Je primárním produktem rozkladu ryb, nádrže na odpadky.To musí být rozložen do NO2 působením nitrifikačních bakterií, a pak se rozloží do relativně nízká-jedovatý NO3.

Úroveň NH3 musí být sledovány na začátku start nádrže, a musí být snížena na 0 dříve, než zvíře může být uvolněna!Normální akvárium by nemělo detekci NH3. Pokud naměřené NH3 je vysoká, budete muset přidat nitrifikační bakterie a zvýšit filtrační materiál.Snížit krmení a výměny vody.

Ca

Ca hodnotu je třeba naměřená data pro tvrdé korálový útes nádrže!Hlavní komponenty coral kosti jsou uhličitan vápenatý a uhličitan hořečnatý!Korály a organismy nejsou rychlé použití.Takže můžete přidat více vápníku a kh, než hořčík.Měli byste přidat hořčík asi 3 krát obsah vápníku.Pokud váš vápníku je v 420ppm, pak hořčíku by mělo být v 1280ppm.Pokud hořčík je příliš nízká, i když přidáte vápník a kh celý den, to bude více obtížné zlepšit.

Udržujte své hořčíku v 1280ppm a korály rostou rychleji.

Mg

Obsah hořčíku v nádrži je asi 3 krát obsah vápníku.Pokud váš vápníku je v 420ppm, pak hořčíku by mělo být v 1280ppm.Pokud hořčík je příliš nízká, i když přidáte vápník a kh celý den, to bude více obtížné zlepšit.

Mějte hořčíku v 1280ppm.V této době, korálový růst urychlí.Protože uhličitan hořečnatý je důležitou součástí coral kosti.

KH

KH hodnota je důležitá data v akváriu!Hlavní komponenty coral kosti jsou uhličitan vápenatý a uhličitan hořečnatý!Jeho úroveň určuje stav korálů.Nízké KH hodnota bude korálové stav horší, měkké korály zmenšovat, a kostnaté korály spadnout na dno , Ne chlupatý.

PH sladkovodní druh

Kyselost a zásaditost vody, PH7.0 je neutrální, vyšší než 7,0, je alkalická, a nižší než 7,0, je kyselé.Různé ryby jako různých hodnotách pH.Udržování vhodného pH v nádrži je velmi důležité pro zdravý růst ryb.

gH

GH hodnota je obsah iontů vápníku a hořčíku ionty v pitné vodě.Tyto minerály existují v kohoutku, vodu a balenou minerální vodu.GH hodnota v pitné vodě závisí na zdroji vody, kvalitu a proces léčby.Tvrdá voda 200 mg/ obsahuje více vápníku a hořčíku, zatímco měkké vody je 50-100 mg/L.

Cu

Měď test agent se používá především k detekci koncentrace CU v nádrži, když měď lék je aplikován.Měď je toxická droga.Obecně platí, že koncentrace iontů mědi musí být kontrolována na 0,3-0,5 mg/L. Pokud je nízká, to nemá žádný vliv, ale pokud je vysoká, to bude zabít ryby.

I když většina ryb tolerovat 0,8 mg/L obsah mědi, to není doporučeno překročit 0,6 mg/L obsahu mědi

Balíček obsahuje:

1 ks Test agent

Specifikace

 • Původ: KN(Původu)

3 Recenze VASTOCEAN Fish Tank Test Agent Sladkovodní Test Agent Kvality Vody Testovací Činidlo, Detekční Činidlo Akvarijní Dodávky

 1. Tishapersaud – 2020-12-23

  Interesting test. Testimony is kind of accurate for the press. For the sea it is better to take salifert.

  5 / 5

 2. Vipvipvipls033 – 2020-12-02

  The PO4 test is useless. No color corresponds to the scale and comes very dirty. The SERA scale works well.

  3 / 5

 3. Erikson808 – 2020-11-02

  It arrived safely (* ^^ *) Thank you ♡

  5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty