Balón Boxovací Hru Robo Kombat-Balón Puncher Děti Stolní Hru Box Ballon Interaktivní Bojovat Dekomprese Hračky

Výprodej!

Balón Boxovací Hru Robo Kombat-Balón Puncher Děti Stolní Hru Box Ballon Interaktivní Bojovat Dekomprese Hračky

|

SKU: f582

Štítky: zlatý míč balónky, balón hra, box robot, robo kombat, míč box, děrovačky, robo hračka, balónek punch, dítě robot, ryby robot.

230.46 Kč 163.57 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Body:

1、Hladké na Dotek: Balón Boti jsou zcela bezpečné pro hráče.Roboty' pěsti mít dítě-bezpečné abrazivní rukavice scratch & pop balóny, ale jsou hladké na dotek.

2、Snadné Hrát: Nastavení další bitva je snadné, protože každý Balón Bot je základna má vestavěný balónu vázání mechanismus, který šetří vaše prsty a je snadné dost pro děti, aby kravatu na vlastní pěst.

3、Připravte: připravte Se na bitvu v této akce-baleny boxu hra, kde poslední Balón Bot, vyhraje—boty box až balónek praskne!

4, Jak Hrát: 3,2,1, bitva!Dostat se do blízkosti vašeho soupeře a posuňte joystick dozadu a dopředu, aby vaše bot házet údery, údery a ran!

5、Přidat Zábava: Pro větší zábavu, přizpůsobit svůj Balón Bot na bitvu pomocí značky nebo nálepky (není součástí balení), záznam epické bitvy v slo-mo na inteligentní zařízení (není součástí dodávky), nebo dokonce naplňte balónky s vodou!

Popis:

Připravte se na bitvu v této akce-baleny boxu hra, kde poslední Balón Bot, vyhraje—roboty pole, dokud balón hody!

3,2,1, bitva!Dostat se do blízkosti vašeho soupeře a posuňte joystick dozadu a dopředu, aby vaše bot házet údery, údery a ran!

Balón Boti jsou zcela bezpečné pro hráče.Roboty' pěsti mít dítě-bezpečné abrazivní rukavice nuly a vyhodit balónky, ale jsou hladké na dotek.

Nastavení další bitva je snadné, protože každý Balón Bot je základna má vestavěný balónu vázání mechanismus, který šetří vaše prsty a je snadné dost pro děti, aby kravatu na vlastní pěst.

Hrát během několika minut, nebo hrát celé hodiny-můžete se rozhodnout, kolik kol!

Pro 2 hráče ve věku 8 a nahoru.

Žádné baterie jsou vyžadovány!Kompatibilní s většinou 7" balónky.

Popis:

1. Hrát během několika minut, nebo hrát celé hodiny–můžete se rozhodnout, kolik kol!

2. Pro 2 hráče ve věku 8 a nahoru.

3. Potřeba žádné baterie!Kompatibilní s většinou 7" balónky.

Balení Seznam:

1 Sadu Hračky

Specifikace

  • Materiál: Plastové
  • Původ: KN(Původu)
  • Pohlaví: Unisex

0 Recenze Balón Boxovací Hru Robo Kombat-Balón Puncher Děti Stolní Hru Box Ballon Interaktivní Bojovat Dekomprese Hračky

Přidat recenzi

Související produkty