Doprava zdarma 100 KS/Lot SC/APC-SC/UPC-SM 2mm/3mm Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel

Výprodej!

Doprava zdarma 100 KS/Lot SC/APC-SC/UPC-SM 2mm/3mm Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel

|

SKU: f511

Štítky: apc sc, Vlákno, ftth, fiber optic, tp link wifi, sm hračka, apc konektor, světla optických vláken, muži optika, d odkaz.

2 397.70 Kč 2 038.07 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Konektor SC, LC, FC, ST Bunda OD 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm Vlákno Režimu 9/125 50/125 62.5/125 µm Bunda Barva Žlutá Oranžová polské APC UPC Vlnové délky 1310/1550nm Fiber Typ Duplex Simplex Jacket Materiál

PVC, LSZH průchozí útlum ≤0.2 dB Zaměnitelnost ≤0.2 dB Vrátí ztráty ≥50dB >=65dB Vibrací ≤0.2 dB Provozní teplota -40 ~ 75°C Skladovací teplota -45~85°C Polarita(Tx) B(Rx) Vlákno Třídy G652D G657

Specifikace

  • Kompatibilní: TP-link
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: SC APC-SC UPC
  • Vlákno Typ: Single Mode
  • Značka: Joinwit
  • Velikost: 10*10*10
  • Typ Konektoru: SC/APC
  • Certifikace: NIC
  • Položka Délka: 1m

3 Recenze Doprava zdarma 100 KS/Lot SC/APC-SC/UPC-SM 2mm/3mm Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel

  1. Sshgfkjgk – 2021-02-03

    Great quality

    5 / 5

  2. Olga Kov63 – 2020-11-19

    Arrived fast recommended

    5 / 5

  3. Golubev Maksimus 11 – 2020-12-22

    .

    5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty