30ml Super Silné Lepení Sprej Proti Úniku

Výprodej!

30ml Super Silné Lepení Sprej Proti Úniku

|

SKU: f397

Štítky: ruská vlajka 150 250, ruská vlajka 40 x 60, ruské vlajky samsung, ruské holk kostým, ruské kytaru poznámky, ruský klobouk princezny, ruské kožichy uk, zapuštěné zátky rámu, zapuštěné mixer bidet.

125.82 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Jsme rádi, že vám nabídnout PRODUKT, který bude SNADNO a OKAMŽITĚ TĚSNĚNÍ a OPRAVIT ROZBITÉ POVRCHY. Představujeme Super Silné Lepení ve Spreji .

Super Silné Lepení Spray je INOVATIVNÍ SPREJ, který ÚČINNĚ TĚSNĚNÍ a OPRAVY rozbité povrchy. To je na BÁZI VODY TMEL je PŘETÍRATELNÝ a lze je POUŽÍT na NEPROMOKAVÉ širokou ŠKÁLU POVRCHŮ.

POSKYTUJE TVRDÉ, ale PRUŽNÉ VRSTVU OCHRANY k aplikovanému POVRCHU. Je vodotěsný a může být APLIKOVÁN na VLHKÉ POVRCHY VYSOKÁ PEVNOST LEPENÍ.Je TRANSPARENTNÍ a má NON-ŽLOUTNUTÍ LÁTKY.

Výkonné Stříkací Tmel má SILNÉ LEPICÍ AKCE, že to lze SNADNO a RYCHLE VÁZAT na VĚTŠINU POVRCHŮ, který je VYSTAVEN a může být ZVLÁŠTĚ UŽITEČNÉ, kde je POŽADOVÁNA OCHRANA.

To může být POUŽITA, a POSKYTUJE DRUH OCHRANY, třeba v ŽÁDNÉM okamžiku. Je to dlouhodobé a TRVALÉ.

Je VHODNÝ pro UTĚSNĚNÍ SPÁR a MEZER a NETĚSNOSTÍ, a může být POUŽIT na VŠECHNY STAVEBNÍ MATERIÁLY. To může být APLIKOVÁN na MALOVANÉ a NON-MALOVANÉ POVRCHY. To je NON-ZNEČIŠŤUJÍCÍ. Je bez ZÁPACHU. Je to BEZPEČNÉ a NON-JEDOVATÝ.

Specifikace

  • Typ Produktu: Přezky
  • Původ: KN(Původu)

0 Recenze 30ml Super Silné Lepení Sprej Proti Úniku

Přidat recenzi

Související produkty