DL-Mandlová Kyselina Léčba infekce močových cest může být používán v kosmetice k léčbě akné a redukovat vrásky

Výprodej!

DL-Mandlová Kyselina Léčba infekce močových cest může být používán v kosmetice k léčbě akné a redukovat vrásky

|

SKU: f250

Štítky: taška opice, stín, chemické kyseliny šťavelové, hřebík pigment, běžné kyseliny mandlové, skořice olej, taška korea, lelexo mandlová, kyselina šťavelová, royal canin urinary psí žrádlo.

353.97 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Název produktu: DL-Mandlová Mcid Prášek Vzhled Výrobku:Bílého prášku Balení Produktu:Hliníkové fólie pytel Skladování: produkt je utěsněny a skladovány na suchém, chladném a dobře větraném místě Doba Platnosti:2 roky Mandlová kyselina, také známý jako hořké mandle kyselina, je bílý orthorhombic šupinatá crystal. Teplota 119 ° C. je Rozpustný v horké vodě, etheru a isopropanolu, nerozpustný v ethanolu. Expozice příliš dlouho, může způsobit odbarvení a rozkladu. To mohou být připraveny působením benzaldehydu a acetofenonu dibromide. Používá se v organické syntéze, to je zvláštní činidlo pro stanovení zirkonia.

Kyselina mandlová má dlouhou historii použití v lékařské komunitě jako antibakteriální, zejména při léčbě infekcí močových cest. To také bylo použité jako orální antibiotikum, a jako součást 'chemické tvář peeling', spolu s dalšími alfa-hydroxy kyselin (Aha).

Drogy a jsou kyseliny mandlové.

Aplikace

1.Ve farmaceutické oblasti, mandlové kyseliny se používají jako meziprodukty Methenamin Mandelate,Hacosan, Hydrrobenzole a další.

2.V kosmetice, kyselina mandlová se používá pro léčbu akné, vrásky léčba, pre-laserové a post-lser léčby. kyselina mandlová se používá v čistící prostředky, tvář myje, hydratační a oční života krémy.

3.Pro průmyslové použití, mandlová kyselina se používá pro syntézu.

Specifikace

  • Původ: KN(Původu)
  • Složka: extrakt
  • Použití: Tělo
  • Typ: třpytky

0 Recenze DL-Mandlová Kyselina Léčba infekce močových cest může být používán v kosmetice k léčbě akné a redukovat vrásky

Přidat recenzi

Související produkty