Bakterie dům dopravu, daleko infračervený filtr pro akvária filtrační bakterie bakterie Wu Wu koi pond filtrační materiál

Výprodej!

Bakterie dům dopravu, daleko infračervený filtr pro akvária filtrační bakterie bakterie Wu Wu koi pond filtrační materiál

|

SKU: f24

Štítky: koule ryby nádrž filtr, kapr koi, daleko infračervené tepelné terapie, akvária nano, akvárium rybník, akvarijní ryby živé, akvárium externí filtr, extranal akvarijní filtr, Filtrační Média, 9 uv akvárium.

788.47 Kč 670.20 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Připomenutí: bakterie domu, je křehké, tento obchod posílí balení, ale doručení faktory mohou mít malé množství rozbité, nemá vliv na použití efektu, mysl, přátelé výstřel! .

Jste pro, kteří koupit

20 výše

To je doprava zdarma . Nedostatečný počet nopostage.

Ze vzdálené oblasti Guangzhou poštovné pouze BES Express .

Číslo je menší než zadaný počet root pro obchod, odmítnout zásilku, prosím pochopit nepříjemnosti. Hong Kong a Macao, Tibet, Xinjiang, Vnitřní Mongolsko, Ningxia, Qinghai, není v rozsahu dodávky.

To je nejlepší kvalita bakterií dům v současné době na trhu, dům je na náměstí bakteriální filtrace prostor v omezené využití míra nejvyšší.

Velký dům z bakterií (16*4*4CM) každý Je kořen Nezávislé ochranné pouzdro kořene, jsou pečlivě vybírány.

Malý dům bakterií (9*2.7*2.7 CM), Malé rozměry, není snadné poškození, jsou Nezávislé ochranné pouzdro

2015 nejnovější, nejnovější příjezdu, nízké náklady a vysoce kvalitní, pouze pro vstřebávání popularitu, aby se prodej! Dejte nám koupit dítěti to, co chcete, a ne utrácet peníze špatně. Nejdůležitější je rozlišit výhody a nevýhody bakteriální domu, s našimi přáteli, kolegy společně pracovat na pochopit, bakteriální dům na trhu, imitace nejen umožňuje můžete spustit hosté, více škodlivé pro váš profesionální obchod pověst není stojí za námahu.

Členové přátel z ryb, v důsledku příchodu nových výrobků využívající nejmodernější technologie pro zpracování, přirozená míra absorpce vody, než je na trhu běžné bakterie dům se zvýšil z 15% na 25%, a suroviny se připojit nový výběr všech druhů přírodních materiálů, speciálních bakterií materiál, obsahující bohaté na minerály a stopové prvky, více účinně podporovat filtrování účinek a zrychlil nitrifikační bakterie chov ve stejné době, může podporovat lásku, zdraví ryb. Takže cena trochu vyšší, ale prodavač se zde ryby přátelé jistotu, bakterie dům rozhodně není na trhu, které chatrný jako zboží, které si koupíte, absolutní hodnotu za peníze.

Tento dům [funkce] bakterie

GH, PH neutrální, velmi nízký vliv na pH vody ( Tento obchodník zvláštní prohlášení: k dispozici na trhu, někteří lidé, aby se zvýšení prodeje řekl, že jeho dům bakterií na kvalitu vody pH nemělo žádný vliv. To je všechno nesmysl, nemožné věci, pokud se tak nemusí tolik triků filtr a lektvary k regulaci kvality vody. );

Při odstraňování toxického amoniaku, dusíku a dusitanů dusíku

,

To je speciálně navržen s až 800 metrů čtverečních / L povrchu slinuté bakteriální dům, jedinečný speciální slinování struktury, vstoupil do speciální bakterie materiálu, urychlit množení nitrifikačních bakterií.

PHGH

Na trhu, Taobao. K dispozici je široká škála druhů v bakteriální domu. Jak můžeme vybrat ten pravý?

99%

Níže je naše zavedením 2014 nejnovější design, nejnovější technologie pro návrh a výrobu Nano Infračervené bakteriální domu, stejně jako naše bakterie domu a na trhu se prodává více bakterií domu udělat klady a zápory kontrast.

Podporovat rybí metabolismus a vylučování škodlivých látek v těle, účinně zvýšit vodě rozpuštěného kyslíku. Odstranění škodlivých těžkých kovových prvků. Pro dobré trávení bakterie poskytují největší bydliště. Po roce 1800 stupňů tepla spalování a zpracování platby. RE aktivované vody. Ryby vyvolané barvu vlasů. Je dobré filtrační materiál.

1, před použitím bakterií dům věnovat pozornost tomu, co: 1 2, filtrační materiál, náhradní metodu: 3, uchování a životnost bakterií domu, a když to může být nahrazen: 341 Může být změněn do bakteriální dům s ponořením do vody čištění bude ucpané věci odplaveny, suché skladování, čeká na další výměnu, po tom všem, je to velmi levné, může zachránit provincii, používání dost za 2 roky ztratit.

Specifikace

  • Kategorie vybavení: Filtrační materiál
  • Typ: ryby
  • barva klasifikace: Velké kulaté 1 (nejméně 20 kořen poštovné) náměstí 1 (20 sáčky ma

0 Recenze Bakterie dům dopravu, daleko infračervený filtr pro akvária filtrační bakterie bakterie Wu Wu koi pond filtrační materiál

Přidat recenzi

Související produkty