Nebo držitel rozhodnutí o registraci Epi-Otic Pokročilé Ucho/Oko Čistící prostředek Pro Psy a Kočky (60/125 ml)

Výprodej!

Nebo držitel rozhodnutí o registraci Epi-Otic Pokročilé Ucho/Oko Čistící prostředek Pro Psy a Kočky (60/125 ml)

|

SKU: f192

Štítky: pet ohrádka, zatahovací pes plot vnitřní, zadní větrací otvor výstupu pro vw, draci psy, oční maska, rd290, přepravka pet, advokát pes 25 40kg, klec dog, statečný pes.

312.45 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Nebo držitel rozhodnutí o registraci epi-otic(r) advanced ušní čistící prostředek pro psy a kočky Epi-Optic pokročilé pet ušní čistící prostředek je dobře snášen, účinný ušní čistič, který usnadňuje odstranění buněčné nečistoty a nadměrný maz, stejně jako sušení zvukovodu. Zařazení monosacharidy nabízí uklidňující účinek (anti-irritant), stejně jako omezení lepení mikroorganismů (anti-lepicí) na povrchu kůže. Díky své neutrální pH, Epi-Optic pokročilé ušní čistící prostředek by neměla zasahovat do druhé ucho přípravky. Vlastnosti: Neutralizuje špatné ucho pachy neutrální pH, dostatečně jemný pro časté použití čistící účinek pomáhá emulgovat a odstranit vosk, sušení; Odrazuje vlhké prostředí keratolytické formule pomáhá odstranit odumřelé buňky a nečistoty, Non-dráždivý; Dobře snášen citlivou pokožku inovativní glycotechnology snižuje uvolňování zánětlivých mediátorů.

PH (7.4) nebo držitel rozhodnutí o registraci Eye Cleanser je stejný jako u slz psů a koček. Obsahuje květinové výtažky s uklidňující vlastnosti, stejně jako kyselina salicylová a kyselina boritá ve velmi nízkých množstvích, která pomáhá změkčit a odstranit sušené sekretu.

Specifikace

  • Typ: Psi
  • Původ: FR(Původu)

1 Recenze Nebo držitel rozhodnutí o registraci Epi-Otic Pokročilé Ucho/Oko Čistící prostředek Pro Psy a Kočky (60/125 ml)

Přidat recenzi

Související produkty