Lehký Objekt Slow Motion Frame LED Optické Iluze Sochařství Zpomaluje Čas Akce Rám Obrazu Desktop Domácí Dekoraci

Výprodej!

Lehký Objekt Slow Motion Frame LED Optické Iluze Sochařství Zpomaluje Čas Akce Rám Obrazu Desktop Domácí Dekoraci

|

SKU: f1224

Štítky: projít foto rámeček, rám postele king, fotorámeček, jack u, rám pictur, rám skleníku, flow hive, chyba led, deset snímků, 3d lentikulární.

752.82 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Slow Motion Frame-Li si dát lehký objekt na klip, uvnitř Slow Motion frame, to bude pohybovat ve stylizované zpomalené podobné efekty, které najdeme ve filmech. Až na to, že vše se děje v reálném čase přímo před vašima očima, vytváří kouzelný displej, který je docela na rozdíl od nic jiného, co můžete koupit z regálu. "Slow Motion Frame" je rám obrazu, který dělá skutečné objekty se pohybují ve zpomaleném filmu. S využitím limity lidského vizuálního vnímání, tento optický klam socha se zdá být dělat nemožné - je to přímo před vašima očima. Slow Motion Frame kombinuje technologie, věda a umění, s cílem, aby nám připomněl, přírodní záhadu, krásu, a zajímalo by mě, které nás obklopují každý den. Klíčové Vlastnosti 9" x 11" x 1.77" (23 cm * 28 cm * 4,5 cm) borovice dřevěný rám pro montáž na Stěnu hák je Dodáván s dvěma startovací peří, Extra gumové pásky pro uchycení předmětů Jas otočný knoflík Režimu tlačítko pro změnu účinky, Prosím, podívejte se na naše on-line videa, aby pocit, že čas se zpomaluje.

Specifikace

 • Styl: Evropa
 • Číslo Modelu: GAH-016
 • Tvar: Obdélník
 • Typ: Další
 • s picture card: No
 • Materiál: Dřevo

1 Recenze Lehký Objekt Slow Motion Frame LED Optické Iluze Sochařství Zpomaluje Čas Akce Rám Obrazu Desktop Domácí Dekoraci

 1. Tertova Y – 2020-12-04

  moneyback after more than 2 weeks , not that correct imo

  2 / 5

Přidat recenzi

Související produkty