W1211 Regulátor Teploty Inkubátoru Termostat Regulátor Teploty pro Ptačí Termostato Aquario Auto Akvárium Chlazení Topení

Výprodej!

W1211 Regulátor Teploty Inkubátoru Termostat Regulátor Teploty pro Ptačí Termostato Aquario Auto Akvárium Chlazení Topení

|

SKU: f10242

Štítky: akvarijní mini, filtr fluval, akvárium betta, akvarijní ryby živé, akvárium ornament, groot akvarijní dekorace, akvárium dekor kámen, 12v motor, dekor pro ryby nádrž, reef tank.

196.28 Kč 117.85 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

W1211 Regulátor Teploty Inkubátoru Termostat Regulátor Teploty pro Ptačí Termostato Aquario Auto Akvárium Chlazení Topení

Technické parametry:

Název Produktu: Regulátor Teploty

Model výrobku: W-1211

Napájecí napětí: AC110-220V 50HZ

Teplotní rozsah: -40~ + 120°C

Měření teploty přesnost: ±0,5°C

Snímač line délka: 100CM

Velikost: 79.5*43*35 mm

Shell materiál: samozhášecí ABS

Displej panel světlo popis:

Vytápění: v režimu vytápění v režimu vytápění, vytápění relé funguje.

Cool: režim Chlazení. V režimu chlazení, chlazení relé funguje.

TC: kontrola teploty, Tepla + TC, regulace teploty v režimu topení. Cool + TC, regulace teploty v režimu chlazení

PT: Stiskněte tlačítko zpoždění, stiskněte prodleva, než se spustí kompresor v režimu chlazení, LED bliká, když stiskněte tlačítko zpoždění

Časovač: časovač zapnutí a vypnutí, časování režimu, LED bliká

Menu popis:

Menu funkce Menu Nastavit teplotu Tovární nastavení

P1 Cílové teploty nastavení hodnoty -40~+120 ° c 10.0 ° c

P2 rozdíl Teploty nastavení hodnoty 0.3~10.0 ° c 0.5℃

P3 Stiskněte tlačítko zpoždění 1~10 minut 3 minuty

P4 teplotní korekce -10~+10℃ 0℃

Klíč popis: (krátký stisk: dokončeno během 3 sekund, stiskněte tlačítko: na 3 sekundy)

1. Tlačítko napájení:

1) V power-on state, krátce stiskněte pro zobrazení cílové teploty nastavení hodnoty, a dlouhým stisknutím tlačítka vypnout.

2) V klidovém stavu, stiskněte dlouze tlačítko na start

3) V režimu nastavení, krátce stiskněte pro potvrzení a návrat do domovské stránky pro zobrazení teploty

2. Nastavení klíče:

2) Dlouhé stisknutí pro vstup do režimu nastavení možnost.

3) Krátkým stisknutím pod režim nastavení volbu potvrďte vybraný režim nastavení.

3. Minus: V režimu nastavení rozhraní, krátké stiskněte jednou pro posun o 1, dlouhým stiskem se neustále snižovat.V non-nastavení rozhraní, stiskněte dlouze tlačítko zrušit načasování

4. Přidat tlačítko: V režimu nastavení rozhraní, krátké stiskněte tlačítko jednou pro sčítání 1, dlouhý stisk, aby i nadále přidat.V non-nastavení rozhraní, krátce stiskněte pro zobrazení nastavení hodnoty plánovaný čas vypnutí. Dlouhým stiskem načasování

5. Kombinace klíč: nastavení klíče + digitální minus (obnovit tovární nastavení)

V zapojeném stavu, stisknutím kombinace kláves současně dojde k obnovení továrního nastavení (dlouhým stiskem)

Režim popis:

Za normálního provozu, digitální trubice zobrazuje v reálném čase měřené hodnoty aktuální teploty, a provádí automatické rozpoznávání a konverze chlazení a topení pracovním režimu.

1. Režim chlazení:

1) Při real-time teplota ≥ cílovou teplotu, nastavenou hodnotu + rozdíl teploty nastavené hodnoty vstupuje do chladicí státu, v Pohodě indikátor světla a chlazení relé funguje.

2) Když teplota chlazení klesne na požadovanou hodnotu teploty, chlazení relé přestane fungovat, TC indikátor světla, termostat vstoupí teplota kontrolu stavu a teploty ovládání rozsah je rozdíl teploty nastavení hodnoty.

3) Když je chladicí teplota stoupá ≥ teplotní rozdíl hodnota nastavení, TC indikátor je vypnut, PT bliká kontrolka, termostat vstoupí do tisku zpoždění státu, a chlazení relé začne pracovat poté stiskněte tlačítko zpoždění.

2. Režim topení:

1) Když je měřená teplota ≤ požadovaná teplota nastavená hodnota-rozdíl teploty nastavené hodnoty, vstoupí stát, topení, Tepelný indikátor, světla a topení relé funguje.

2) Při vytápění teplota nedosáhne požadovanou hodnotu teploty topné relé přestane fungovat, TC indikátor světla, termostat vstoupí teplota kontrolu stavu a teploty ovládání rozsah je rozdíl teploty nastavení hodnoty.

3) Při topení teplota poklesu hodnoty ≥ rozdíl teploty nastavení hodnoty, TC indikátor je vypnutý, a topení relé funguje.

3. Načasování zapnutí/vypnutí režim: (časový rozsah 1 až 9999 minut)

1) Přes digitální sčítání a odčítání kombinaci, nastavit plánované vypnutí odpočítávání času v power-on state, a nastavit plánované vypnutí odpočítávání času v moci-off státu.

2) V režimu synchronizace, můžete použít tlačítko napájení pro zapnutí nebo vypnutí chcete-li zrušit aktuální načasování státu.

Poznámka:

1) V normálním režimu, po stisknutí tlačítka napájení nebo tlačítka plus kontrola nastavení parametrů, vrátí do normálního režimu po 1 sekundu.

2) V režimu nastavení, pokud není stisknuto žádné tlačítko, bude automaticky vrátí do normálního pracovního režimu po 10 sekundách.

3) V režimu nastavení, když je určitá možnost je nastavena hodnota, pokud je tlačítko napájení není stisknuto pro potvrzení návratu, hodnota se neuloží, když se vrátí do normálního provozního režimu automaticky po 10 sekundách.

Opatření:

1. Není dovoleno ponořit do vody, kapalin a nečistot do inteligentní termostat

2. Non-profesionálové se nesmí rozebírat

Specifikace

  • Typ: regulátor teploty
  • Číslo Položky: regulátor teploty 220V
  • Použití: Průmyslová
  • Velikost Displeje: 1.9 Palců A Pod
  • Značka: diymore
  • Je Inteligentní Zařízení: No
  • Délka Kabelu: 1M

0 Recenze W1211 Regulátor Teploty Inkubátoru Termostat Regulátor Teploty pro Ptačí Termostato Aquario Auto Akvárium Chlazení Topení

Přidat recenzi

Související produkty