Pravidla pro soutěž Naše bankovky

Pro koho je soutěž určena?

Účastnit se mohou všichni registrovaní uživatelé těchto stránek.

 

V čem soutěž spočívá?

Úkolem je vypsat do připravených políček správné odpovědi na soutěžní otázky. Hráčský nick, pod kterým soutěžíte, vyplníte až v samém závěru. Zároveň až v této fázi půjde formulář uložit a odeslat do soutěže. Pište prosím odpovědi co nejpřesněji, případné např. zkomoleniny jmen a příjmení budou brány jako špatná odpověď.

 

Jak dlouho bude soutěž probíhat?

Časový úsek bude uveden u každého termínu. Minimálně bude soutěž probíhat 7 dní. Maximální délka termínu není daná. :-)

 

Jak často se bude soutěž opakovat?

Soutěž bude v nepravidelných intervalech. Budeme se snažit zařadit ji minimálně jednou měsíčně, ale nebude to pravidlem. O každém termínu budeme informovat zde na stránkách.

 

O co se bude soutěžit?

Hraje se o řemeslnické produkty. O které se hraje a kolik bude výherců se dozvíte po zveřejnění u každého soutěžního termínu.

 

Co znamená podbarvení nicků soutěžících?

Nick soutěžícího, jehož odpověď byla správná, je podbarven světle zelenou barvou. Ten, jehož odpověď byla označena jako chybná, je podbarven světle červenou barvou. Odpovědi všech jsou po skončení termínu viditelné po najetí myši na konkrétní soutěžní jméno.

 

Jak se rozhodne o vítězi, kdy budou odesílány výhry?

Kontrolovat správnost odpovědí , budeme my, kteří na stránkách pracujeme. Z důvodu vyšší časové náročnosti na kontrolu odpovědí tak bude učiněno do 5 dnů po skončení soutěžního termínu. O výhercích budeme informovat zde na stránkách.

Soutěžící, kteří správně odpověděli, budou následně slosováni a výhercům zašleme řemeslnický produkt, o který se právě soutěžilo.

Každý soutěžící může vyhrát v každém termínu pouze jednou.