Pravidla pro soutěž Najdi rozdíly

Pro koho je soutěž určena?

Účastnit se mohou všichni registrovaní uživatelé těchto stránek.

 

V čem soutěž spočívá?

Úkolem je nalézt a vypsat do připravených políček všechny nalezené rozdíly mezi oběma obrázky. Do každého řádku vepište pouze jeden rozdíl. Řádky budou samovolně nabíhat do takového počtu, jaký je počet rozdílů. Tak budete mít kontrolu, zda jste nalezli vše nebo máte hledat další rozdíly mezi obrázky. Hráčský nick(y), pod kterým soutěžíte, vyplníte až v samém závěru. Vaše nastavené nicky a políčka pro jejich zaškrtnutí vyskočí po načtení všech řádků pro zadávání rozdílů - tj. jejich plném počtu. Zároveň až v této fázi půjde formulář uložit a odeslat do soutěže. Pište prosím popis rozdílů co nejpřesněji, aby přesně vystihoval místo, kde se daný rozdíl nachází.

 

Jak je to s párovými rozdíly?

Pokud na jednom obrázku bude párová věc (oči, ponožky, boty, uvozovky, atd.) jiné barvy nebo tvaru než na druhém obrázku, či dokonce na jednom obrázku bude a na druhém nikoli, bere se toto jako jeden rozdíl. Příklad: Na levém obrázku má medvěd oči modré a na pravém zelené. Nebo na pravém obrázku má Mikuláš dřeváky a na levém sandály. Nebo na jednom obrázku je text z obou stran uzavřený uvozovkami, na druhém uvozovky chybí. Ve všech případech se jedná o jeden rozdíl, který vypíšete do jednoho řádku.

 

Jak dlouho bude soutěž probíhat?

Časový úsek bude uveden u každého termínu. Minimálně bude soutěž probíhat 24 hodin. Maximální délka termínu není daná. :-)

 

Jak často se bude soutěž opakovat?

Soutěž bude v nepravidelných intervalech. Budeme se snažit zařadit ji minimálně jednou měsíčně, ale nebude to pravidlem. O každém termínu budeme informovat zde na stránkách a na našem facebookovém profilu.

 

O co se bude soutěžit?

Hraje se o řemeslnické produkty. O které se hraje, stejně jako o kolik, bude zveřejněno u každého soutěžního termínu. 

 

Dále bude jedna univerzální odměna, kterou může kdokoliv z poroty udělit podle vlastního uvážení. Bude to odměna symbolická - SPA výrobek Červený punč. Tuto odměnu může dostat libovolný počet lidí za originální (vtipnou) odpověď. To ovšem neznamená, že pokud napíšete přímo vtip, tak tuto cenu získáte! Musíte přímo odpovědět, o jaký rozdíl se jedná. Většinou platí, že chcete-li získat tuto odměnu za každou cenu, tak se vám to nepodaří. Pokud jí získat nechcete, máte velkou šanci. :-) Tato odměna nemá nic společného se správností. V případě více stejných odpovědí, které budou shledány jako vtipné, bude udělena pouze jednomu účtu - tomu, který byl první v pořadí.

 

Co znamená podbarvení nicků soutěžících?

Nick soutěžícího, jehož odpověď byla správná, je podbarven světle zelenou barvou. Ten, jehož odpověď byla označena jako chybná, je podbarven světle červenou barvou. Šedě jsou podbarveny jména soutěžícíh, jejichž odpovědi ještě nebyly zkontrolovány. Nick toho, jehož odpověď pobavila, je modrým tučným písmem. Odpovědi všech jsou viditelné po najetí myši na konkrétní soutěžní jméno.

 

Jak se rozhodne o vítězi, kdy budou odesílány výhry?

Kontrolovat správnost odpovědí - nalezených rozdílů, budeme my, kteří na stránkách pracujeme. Z důvodu vyšší časové náročnosti na kontrolu odpovědí tak bude učiněno do 7 dnů po skončení soutěžního termínu. O výhercích budeme informovat zde na stránkách.

Soutěžící, kteří nalezli správně všechny rozdíly, budou následně slosováni a výhercům zašleme řemeslnický produkt, o který se právě soutěžilo. 

Pokud se bude v daném termínu soutěžit i o "denní výhry"*), budou výherci oznámeni nejdříve v průběhu následujícího dne, nejpozději při závěrečném vyhlášení vítězů "finálních výher". 

Výherci "denních výher" budou losováni z hráčů, kteří se v daný soutěžní den zúčastní a budou mít nalezené rozdíly správné. Pokud v daný soutěžní den nebude žádná správná odpověď, "denní výhra" propadá. Výherci "finálních výher" budou losováni ze všech zúčastněných po celou dobu konání soutěže, kteří zároveň budou mít nalezené rozdíly správné.

Každý soutěžící může vyhrát v každém termínu pouze jednou. Tj. pokud vyhraje v daném termínu "denní výhru", nebude již moci souběžně vyhrát "finální výhru".

  

*) Denní výhry jsou stejné jako finální výhry, jejich počet pro každý den bude uveden u soutěžního termínu.